Top
Silahtarağa Mahallesi

Silahtarağa Mahallesi

Evinizin Havasını Değiştiren Temizlik İçin Altuğ Halı Yıkama

Altuğ Halı Yıkama hizmeti ihtiyacınızın farkında olan olarak, 2003 yılından beri halılarınızı temizliyor ve memnun müşteri kitlemize her gün yeni müşteriler katıyoruz. Silahtarrağa ilçemizde yer alan müşterilerimiz özellikle yerinde yıkama hizmetimizin rahatlığını tercih etmektedir. Çoğu binada, özellikle kamu ve özel sektörün mesken tuttuğu yerlerdir; duvardan duvara halı döşemesi görülmektedir. Duvardan duvara halı olan ortamlarda temizlik ve hijyen büyük önem taşır. Eğer bu halılar düzgün şekilde temizlenmezse, orada biriken toz, kir ve bakteriler başta solunum sağlığı açısı olmak üzere birçok sağlık problemine yol açmaktır. Profesyonel olmayan firmalar da halıları en iyi şekil de temizleyememekte ve düzgün kurutma işlemleri gerçekleştirememektedir. Düzgün bir halde temizlenmeyen halılar maddi kayıplara uğramanıza neden olur, iyi bir kurutma işlemi uygulanmadığı takdirde de ortamda kalan nem, küf oluşumuna neden olacaktır.


Silahtarağa Mahallesi’ne halı yıkama hizmetini verirken Altuğ Halı Yıkama olarak en teknolojik ekipmanları kullanmaktayız. Çorlu’da bazı firmalar da mevcut olan bu gelişmiş halı yıkama makineleri ile yerinde yıkama hizmetimiz tam performansla gerçekleşir. Duvardan duvara halı uygulaması yapılmış yerlerde, zemine zarar vermemekte büyük önem taşır. İşinin ustası olmayan bir firma bu tip halıda bir hasara yol açtığında, tüm mekanın yeniden kaplanması gerekebilir. Bu da zaman ve maddi masraf olmasına neden olur. Altuğ Halı Yıkama, işinin ustası olan profesyonel çalışanlarının gözetiminde özel ürün makineler kullanılmaktadır. Özel ve kaliteli su-şampuan şampuanları ile halıların en dibindeki kirler sökülüp alınmakta ve vakumla geri çekilen bu karışım arkasında pırıl pırıl parlayan bir halı bırakmaktadır. Tüm bu işlemleri modern bir donanım sistemi olmadan gerçekleştirmek imkansızdır. İşi bize bırakın, size tertemiz halılar teslim edelim! Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat çağrı merkezimizde size yardımcı olmak için bekliyor, 0282 692 45 45 hemen arayın ve size en yakın ekimizi göndererek halınızı tertemiz yapalım.


2003 yılından beri Çorlu’nun dört bir yanına halı yıkama hizmeti veren Altuğ Halı Yıkama, bu hizmetinin yanısıra koltuk temizliği, overlok ve yerinde yıkama hizmetlerini sunmaktadır. Silahtarağa Mahallesi için halı yıkama hizmeti ve diğer konular hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 0282 692 45 45 nolu iletişim hattımız aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ilk etapta ihtiyaçlarınıza uygun hizmet tiplerini belirleyerek sizi bilgilendirecektir. Profesyonel temizliği görünce bir daha asla vazgeçemeyeceksiniz.