Top
Sarılar Mahallesi

Sarılar Mahallesi

Halınızın Hak Ettiği Temizliği Verin

Altuğ Halı yıkama firmasına bağlı olarak Çorlu Sarılar Mahalle sakinlerine, halı yıkama, koltuk yıkama ve overlok hizmetleri verir. 16 yıldır faaliyet gösteren firma, uzman ekipleri, verdiği son derce kaliteli hizmeti ve kullandığı sektörünün en iyi makineleri ile Türkiye’de halı yıkama sektöründe lider firmalarının arasındadır. Bu makinelerde bulunan, özel bantlar sayesinde halının hem ön yüzü hem de arka yüzü yıkanır ve dezenfekte edilir. Asıl amacımız halınızın yüzünü değil özünü yıkamaktır.


Altuğ Halı Yıkama firmasının ekibi, 2003 yılından beri halı sektöründe deneyimli, halının her çeşidini çok iyi bilen, uzmanlaşmış, halı yıkama hizmetini prensip olarak gören, dünya genelinde bu sektörü yakından takip eden, son teknolojik ürünleri kullanan, işinde profesyonel, uzman ve özel bir ekiptir. Halı yıkatma işleminiz sizlerin firmayı aramanız ve halı yıkama talebinde bulunmanız ile başlar. Firmaya bağlı servis, verdiğiniz adrese gelir, halılarınızı alır ve firmamıza getirir. Halı türüne göre modern tesislerin, içinde otomatik makinelerde veya özel havuzlarda yıkanır. Yıkanıp, kirden pastan arındırıldıktan sonra, özel kurutma odalarında kurutulup, adresinize teslim edilir.


Tesislerde gerçekleştirilen halı yıkama işlemi, modern ve tam otomatik halı yıkama makinesinde gerçekleştirilecek ise halıya 10 fırça ile müdahale edilir, halı şampuanı olarak özel şampuanlar kullanılır. Halıların hem alt hem üst kısmı bant sistemi ile yıkanıp, dezenfekte edilir. Dokuma tarzı halılar, hassas olduğu için makinelerde yıkanmaz. Ayrıca halının renkleri, doğal boya ile boyandığı için su ile temasında renkleri birbirine, karışabilir. Bu tür hassas halılar, havuz sistemi ile yıkanır. Öncesinde halının renklerini sabitleyen, renk sabitleyicisi denilen özel şampuan kullanılır ve yıkama işlemine başlanır. Kapalı ve hijyenik odalarda kurutulur.


Halı yıkama hizmeti, dışında overlok ve koltuk yıkama işlemlerini de gerçekleştirir. Tüm çorlu semtlerinde hizmet sağlayan, Altuğ Halı Yıkama firmasına, www.altugahaliyikama.com adresinden ulaşabilirsiniz. Çorlu’nun her yerinden, 7/24 telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere hijyenik ve kaliteli halı yıkama hizmetini, en profeyonel şekilde sağlayan firma, her zaman memnuniyetinizi ön planda tutar. Halı yıkama hizmetini, halı yıkama sanatı olarak görür ve halınızın dilinden anlar. Hassas halılarınızın, yıkama işlemi için güvenle teslim edebilirisiniz, bakım ve temizliğinde gerekli özeni, fazlası ile gösterir. Halı konusunda profesyonel olmuş ekibi, halınızın ihtiyacını belirler, gerekli bakımı sağlar, temizler ve dezenfekte eder. www.altugahaliyikama.com profesyonelliğin sizlerle buluştuğu, adrestir.