Top
Reşadiye Mahallesi

Reşadiye Mahallesi

Reşadiye'de Duymayan Kalmasın

Halı yıkama sektörü son yıllarda teknolojinin de baş göstermesiyle birlikte ciddi anlamda ilerleme sarf etmiştir. Kullanılan temizleme makinelerinin arıtması ve kullanım bakımından daha da ilerlemesi, daha da önemlisi, eski usul halı yıkama yöntemlerinin artık geride bırakmıştır. Çorlu’da 2003 yılında faaliyetlerine başlayan sürdüren Altuğ Halı Yıkama, Çorlu genelinde en iyiler arasın
da gösterilen bir firmadır.


Altuğ Halı Yıkama Ve Diğer FaaliyetleriFirmanın kurulma amacı en iyi şekilde halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama ve overlok hizmeti vermek, evden teslim alınmasından itibaren en iyi şartlarda temizliği gerçekleşerek teslimatının gerçekleşmesidir. Söz konusu hizmetler sırasında tüm halılar garantili şekilde yıkanır, kurutulur ve teslim edilir.Yerinde Yıkama HizmetiÖzellikle büyük otellerde sıkça ihtiyaç duyulan hijyenik bir sistemdir. Firmaya halı yıkama talebinde bulunduğunuzda halılar yerinden kaldırılmadan temizlik gerçekleşir. Altuğ Halı Yıkama firması her anlamda en iyi çözüm ortağı olmayı amaçlar.


Hizmet Süresi Ve Siteden UlaşımFirmadan halı ya da diğer konularda hizmet almak istediğinizde firma web sitesinde yer alan 0282 692 45 45 nolu müşteri hizmetleri numarasını 7/24 arayabilir ve çağrı merkezimiz aracılığıyla notunuzu bırakabilirsiniz. Sistem üzerinden bilgilerinizin firmaya ulaşması halinde en kısa zamanda size hizmet sağlanacaktır.


Yıkama YöntemleriAltuğ Halı Yıkama firması tarafından verilen hizmetler sıradan diğer halı yıkama firmalarından çok daha donanımlıdır. Firmada halı temizleme işlemleri yapmadan önce halı türü belirlenir ve bu türe göre halı yıkama yöntemi belirlenir. Bu açıdan halılarda herhangi bir renk solması, yüzeyde farklılık, halı tüylerinin sertleşmesi, halı işlemesinin hasar görmesi gibi zararlar söz konusu değildir. Yapılan işlemlerde otomatik makineler kullanılarak köpüklü yıkama sistemi kullanılmaktadır. Bununla beraber yıkama işlemi bittikten sonra halılar herhangi bir dış etkene maruz kalmadan kurutma odalarında kurutulmaktadır.


Hastalıklara Karşı Hijyenik YıkamaAltuğ halı yıkama firması, alerji, koah gibi hastalıklara önüne geçmek adına bu tür hastalıklara maruz kalanlar için halı yıkamanın öneminin farkındadır. Yıkama ve kurutma işlemleri tamamen sağlık koşullarına uygun şekilde gerçekleşmektedir. Firmamızdan alacağınız hizmetlerin tamamı ürün ve hizmet garantisi altındadır. Müşterilerin hiçbir koşulda olumsuz bir durumla karşılaşmaları istenmez.


Altuğ halı yıkama Reşadiye Mahallesi'ne her gün ücretsiz servis hizmeti vermektedir.