Top
Nusratiye Mahallesi

Nusratiye Mahallesi

Evinizin Temizliği İçin ve Sağlıklı Yarınlar İçin Kaliteli Hizmetin Tek Adresi

Halı yıkama fabrikamız tamamen profesyonel ekipler tarafından halınızın türü, yapısı ve büyüklüğüne ayrıldıktan sonra özenle yıkar. Altuğ halı yıkama firması tamamen halı yıkama standartlarına uygun çevre sağılığı, halk sağlığı gibi konularda titiz çalışması firmamızın müşterilerimize verdiği önemin neticesinde en yüksek düzeyde halı yıkama işlemi gerçekleştiriyor. Altuğ halı yıkama firması olarak verdiğimiz üstün hizmet anlayışıyla kişilerin halılarını, insan sağlığı, yıkanacak halının uzun ömürlü olması ve yıkandıktan sonra halının formunu kaybetmemesi açısından mümkün olduğu sürece evlerinde yıkamalarını tavsiye etmiyoruz.


Firmamız halılarınızın evden alınması ve geri tekrar size teslim edilmesi sürecinde halılarınızın, ilk günkü gibi yeni gözükmesini sağladıktan sonra en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde en hızlı teslimatını, Çorlu’nun neredeyse bütün semtlerinde bulunmamız sayesinde yapmaktayız. Günümüzde eğitimsiz, halı yıkama işinin gereklerini ve deneyimini taşımadan açılan halı yıkama firmaları yeterli personel çalıştırmaması ve halı yıkamada uzman kişilerin olmaması yüzünden birçok kişinin mağdur olması söz konusudur. Verilen tarihte halılarını teslim edememesi ve açgözlü bir tavırla kapasitesinin çok çok üstünde iş alması sonucunda hem sizleri mağdur ediyor, hem de Altuğ halı yıkama firması gibi işini deneyimli personel ve son teknoloji ürünler ile profesyonelce yapan iş yerlerini de zor durumda bırakıyor. Halı yıkama işi eski yöntem insanın kas gücü ve bireysel becerilerine göre değil tamamen bulunduğumuz yılın gerekleri ve gereçleri olan son teknolojiden faydalanılarak yapılmaktadır. Nusratiye Mahallesi’nde bulunan ekiplerimiz tamamen bulunduğu ilçenin gereklerine göre işlem yapmakta ve hizmet vermektedir. Halı yıkama personelimizin dışında evinize gelen servisimiz sizlere bir makbuz vererek halılarınızı teslim alır. Halılar alınırken servis personelimiz verdiğiniz halıların yıkama ücretini doğruya en yakın oranda size söyler ve halılarınız teslim edildiğinde ücret konusunda sürpriz ile karşılaşmazsınız.


Halı yıkama işlemi siz firmamızla iletişime geçtikten sonra servis personelimiz evinize gelir ve kapınızdan halınızı alır. Karşılığında size hangi türde ve kaç adet halı teslim edildiğine dair belge verir. Personelimiz gün içerisinde birçok yerden halı alacağı için halılarınızın karışmaması açısından, halılarınızı barkodlar ve halının şeklini bozmayacak şekilde istifleme işlemini gerçekleştirir. Firmamıza gelen halılar hemen yıkama işlemine geçmeden önce türlerine ve boyutlarına göre ayrılır ve metrekare cinsinden ücretlendirilmesi yapılır daha sonra halıların önce tozları alınır sonra yıkama işlemi gerçekleşir. Yıkama işlemi gerçekleştirildikten sonra durulamaya alınır durulama işlemi de bittiğinde, önce sıkma makinesinde sıkılır daha sonra kurutma makinesine girer kurutma işlemi yapıldıktan sonra son kontrolleri yapılır parfümleme işlemi devam eder bu halınızın firmamızdaki son işlemidir ve sonra uygun ambalajlaması yapıldıktan sonra teslim edilmek üzere firmamızdan ayrılarak sizlere geri teslim edilir.