Top
Önerler Mahallesi

Önerler Mahallesi

Bırakın Halılarınızı Biz Yıkayalım, Siz Tadını Çıkartın

Her birimiz satın aldığımız hizmet ne olursa olsun önce güvenilirlik daha sonra da kalite ararız. Halı yıkama konusunda hala bu verilen hizmetin gerçekten beklentisini karşılayıp karşılamayacağına emin olamayan kişiler haklı olarak hem halılarının makinelerde hasar görmesinden çekiniyor hem de hijyenik temizliğin olup olmadığından da tereddüt ediyor. Fakat şunu söylemeliyim ki son teknoloji makineler ve üstün yıkama teknikleriyle ihtiyacını en güzel şekilde karşılamak mümkün. Günümüzde elbette ulaşmak istediğimiz hizmet için önümüzde pek çok seçenek var. Ancak biz biliyoruz ki önemli olan sizin güveninizi kazanmak, verdiğiniz ücretin karşılığını sonuna kadar almanızı sağlayacak ve hayal kırıklığına uğratmayacak bir hizmete sahip olmak. Bu doğrultuda Altuğ Halı Yıkama sizlere temiz ve güvenli bir hizmeti garanti ediyor.

2003 yılından bu yana sektöründe bir firmadan bahsediyoruz. Her işin bir ciddiyeti ve püf noktası olduğu gibi halı yıkamakta bir özen ister elbette. Düşünsenize o kadar para verdiğiniz özene bezene aldığını el yapımı kaliteli halınızı yıkanması için gönderiyorsunuz ve bir de geri geliyor ki eski halınızdan gitmiş yerine farklı bir halı gelmiş, yumuşacık olan halı artık ayağınıza batıyor. Temiz olsun diye gönderdiğiniz halılarınız piyasanın en ucuz ve kalitesiz şampuanlarıyla, kuyu sularıyla yıkanıyor yada en sevdiğiniz renklerden oluşan halınıza bir de bakıyorsunuz ki o renkler solmuş. İşte tamda bu noktada anılması gereken bir isimdir Altuğ Halı Yıkama. Burada halılarınız bol köpüklü, otomatik makinelerde sağlıklı bir biçimde yıkanırken, halı konusunda uzmanlaşmış, çeşitleri çok iyi bilen, işin ehli insanlar tarafından özel bir alakayla yıkanır. Unutulmamalıdır her halının yıkanma tekniği farklıdır, yanlış bir yıkama halının renklerinin bir birine karışmasına sebebiyet verebilir. Özellikle el dokuması halılar özel bir hizmet ister. Bu özel hizmet her firmanın gösteremeyeceğini elbette sizlerde sunuyoruz. Altuğ halı yıkama işinin ehli ustalardan oluşan kadrosuyla Çorlu 'da yalnızca sayılı firmanın arasından profesyonel makineleri kullanır ve dışarıdan gelen tüm kiri pası halınızdan korumak için özel kurutma odalarında halılarınızı kurutarak kaliteli bir sonuç ortaya koyar.

Altuğ halı yıkama siz Önerler Mahalle sakinlerine sunduğu halı yıkama hizmetinin yanında overlok ve koltuk yıkama işlemlerini de piyasada bulunan en iyi makine ve şampuanları kullanarak özenle ve güvenle, hijyen standartlarına göre sizlere sunmaktadır. Ayrıca Önerler Mahalle’deki halı yıkama ayağınıza kadar gelerek en iyi ekipmanlarıyla, duvardan duvara kaplama halılarınızı sizlerin önünde, hijyen standartlarına uygun bir şekilde temizler ve 3 – 8 saat içinde kullanıma hazır hale getirir. Bunun yanında her hangi bir sorunuz için 7/24 hizmet veren bir 0282 692 45 45 telefon hattı bulunması, firmanın hem güvenilir olmayı hem de müşteri memnuniyetini ne denli önemsediklerini bizlere açıkça gösterir.