Top
Muhittin Mahallesi

Muhittin Mahallesi

Halılarınız Emin Ellerde...

Halı deyip geçmeyin! Her alanda ve her meslekte olduğu gibi halı yıkama işinin de püf noktaları vardır ve tecrübe ister. İşte bu durumda hizmetini almış bulunduğum Altuğ Halı Yıkama devreye girmiştir.


Bir işin hakkını vererek yapabilmek için, işleri yerinde öğrenmek gerekmektedir. Uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmetle isminden sıklıkla bahsettirmektedir. Altuğ Halı Yıkama son teknoloji ürünleri, müşteri memnuniyeti ve yaptığı işi kaliteli bir şekilde yapan nadir firmalardandır. Halıları yıkadıktan sonra tamamen dezenfekte edilmiş kurutma odalarında, dış etkenlere maruz kalmayacak şekilde kurutulmaktadır. Çorlu’nun birçok ilçesinde hizmet vermektedir. Halının da birçok çeşidi olmakla birlikte, çeşitlerine göre temizliklerinin yapılması ve hassas davranılması önemlidir. Bunun önemini Altuğ Halı Yıkama sayesinde görmüş bulunmaktayım. Step, Nepal, Dalyana, Antik, Bünyan, Afgan gibi birçok halı modelini gerektiği gibi ve titizlikle temizlemektedirler. Akabinde sarmalanıp sağlıklı bir biçimde ambalajlanır. Halılarım emin ellerde kalsın diyorsanız tercih etmeniz gereken tek adres burasıdır. Halıların yanı sıra koltuklarımızda da güvenilir hizmet sunmaktadırlar. Deri koltuk, ipek koltuk ve kral koltuk alanında da ustalaşmışlardır ve garantili yıkamaktadırlar. Her ürünün ince detayına ve kumaşına, stiline bakarak titizlikle çalışmaktadırlar. Bu kadarla da kısıtlı kalmıyor elbette! Yerinde yıkama hizmeti ile taşınmaz halıfleks ve duvardan duvara halı yıkama hizmetini de vermektedir. Yerinde yıkamaya gelen uzman ekip öncelikle yıkanacak yerin ölçüsünü almaktadırlar ve sanayi tipi elektrik süpürgesi ile derinlemesine temizlemektedirler, ardından halıfleksinizi ve duvardan duvara halınızı dezenfekte etmektedirler. Bu harika hizmeti de garantili yapmaktadırlar.


Deneyimli kadrosu ve tecrübesi ile kaliteli hizmet sunmaya devam eden Altuğ Halı Yıkama herkesin tercihi olmaktadır, müşteriler firmadan güler yüzlü ve mutlu ayrılmaktadır. Hijyenin tek adresi olan ve halılarınıza değer veren güvenilir bir firmadır. Hizmetlerinden memnun kalınan ve aranan firma olmaya devam eden Altuğ Halı Yıkama, herkesin ulaşabileceği ve memnun kalacağı bir firmadır. Ekibimizin titizliği ve deneyimi diğer tüm firmalara örnek olacak şekildedir.