Top
Marmaracık Mahallesi

Marmaracık Mahallesi

Çocuklarınız Kirletsin Biz Temizleyelim

Yoğun iş temposu olan bu zamanlarda, hem işimize, hem ailemize, hem de yakınlarımıza vakit ayırmak oldukça zor bir hal almış durumda. Bunlarla birlikte bir de evimize zaman ayırmamız gerekmekte. Zaman zaman yapılan gündelik temizlikler evimiz için yeterli olmuyor olabilir. Çocuklarımızın halıya döktüğü şeyler, boya parçaları, bazen de bizim ya da gelen misafirlerimizden doğan kirlenmeler bir çıkmaz haline geliyor. Bu sorunlarınızı ortadan kaldırmayı kendimize görev haline getirmiş Altuğ Halı Yıkama firması, 2003 yılında Çorlu’nun tüm ilçelerine hizmet vermekte. Marmaracık Mahallesi için de hizmetlerimizin tüm olanakları sunuyor.


Güvenilir ve disiplinli çalışmayı hedefleyen firma, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor. Ücretsiz servis hizmeti ile adresinizden aldığı halıları talep ettiğiniz işleme almadan önce hangi özellikte olduğunu tespit ediyor. Yeni ve son teknoloji makinelerle ve işinin ehli usta ve çalışanlarla size en iyi hizmeti sunuyor. Tam otomatik makineler ile halınızın altını ve üstünü yıkanıyoruz, otomatik makineler ile tozları alınıyor, kurutma odalarında hijyenik bir şekilde kurutuluyor. Kurumuş olan halınız parfümlüyoruz ve son olarak paketleme makinesinden geçerek teslimata hazır hale geliyor. Halınızın dokumasına ve türüne bağlı olarak özel yöntemler belirleniyor. Siz de bilirsiniz ki pek çok lekenin çıkarılması imkansız gibi görünür. Bu yüzden sizler için önemli olan, belki de manevi değeri olan halınız için üzülürsünüz. Oysa bu lekelerden kurtulmak artık çok kolay. Eğitimli çalışanlara ve modern donanıma sahip firmamız sayesinde halınızın malzemesine ve lekenin türüne göre uygulanan işlemler neticesinde sizlere gönül rahatlığı veriyor. Peki, sadece lekenin çıkarılması yeterli mi? Tabi ki değil… Sevdiklerinizle birlikte yaşadığınız ortamda asıl önemli olan sağlıklı bir ortamdır. Bizim göremediğimiz bir çok bakteri ve kiri barındırabilen halılar tam bir mikrop yuvası. Bir de evde ufak bir bebeğiniz varsa buna daha da dikkat etmeniz gerekir. Otomatik makineler ile bol köpüklü ve derinlemesine temizleyerek sağlıklı hizmet sunan firma, tüm sevdiklerinizin sağlıklı yaşam sağlıyor. Verdiğiniz adresten halınızı alarak ücretsiz Altuğ halı yıkama servis hizmeti sunan firma, isteğe bağlı olarak yerinde halı yıkama hizmeti de sunmakta. Halılarınız gibi kirlenen halıfleksleriniz, koltuk takımlarınız ve kanepeleriniz de yerinde temizlik ile leke ve kirlerden arındırma işlemi yapılabiliyor. Böylece sizlerin de gözleri önünde hizmetimizi tamamlıyoruz.


Altuğ Halı Yıkama firması yılların verdiği tecrübe ile en kaliteli hizmeti sunmakta. Sizde bu hizmetlerin her hangi birinden yaralanmak istiyorsanız hemen 0282 692 45 45 nolu telefon hattımız ile iletişime geçe bilirsiniz. Böylelikle sorularınızı sorup cevaplarınızı alabilir, gönül rahatlığı içinde halılarınızı teslim edebilirsiniz.


Sizde Marmaracık’ta güvenilir, bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz, bırakın halılarınızı biz yıkayalım, siz tadını çıkartın.