Top
Kazımiye Mahallesi

Kazımiye Mahallesi

Halılarınız İçin Altuğ Halı Yıkama Her An Hizmetinizde

Uzun zamanla kullanım sonucunda ya da aniden gerçekleşen kazalar sonucu, istenmeyen olaylarla halılarınız kirlenebilir. Bu ilk etapta hemen giderilebilecek bir şey gibi gözükse de aslında halınıza büyük bir efor sarf ettirecek olan yorucu bir iştir. Biz Altuğ Halı Yıkama olarak sizi bu zorluktan altından çıkartıyor ve işlerinizi daha kolay bir hale sokuyoruz. Nasıl mı? Tabi ki sizin talebiniz doğrultusunda belirttiğiniz adresten halılarınızı teslim alıyoruz ve sizlere söylenen süre içerisinde halınız için gereken bakım ve temizleme işlemlerini profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sayesinde gerçekleştiriyor, halınızı sizlere ilk aldığınız gündeki gibi yeni, temiz, mikropsuz ve bakterisiz halde sağlıklı şartlarda uygun bir biçimde teslim ediyoruz. Çorlu’nun birçok noktasına vermiş olduğumuz halı yıkama servisimiz ile firmamız; tecrübeli ve uzman ekibimiz ve sektör içerisinde kullanılan en iyi makine ve en kaliteli temizleyici ürünler ile birlikte sizlere Altuğ Halı Yıkama hizmeti ile de memnuniyeti garanti ediyoruz.


Bizler Altuğ Halı Yıkma olarak; titizlik ve özen ile birlikte sizlere Çorlu’nun birçok merkezi noktasında da servis hizmeti sunuyoruz. 2003 yılından bu yana sektördeki yerini istikrarlı bir yükseliş ve iş ahlakı ile birlikte koruyan Altuğ Halı Yıkama olarak biz, her zaman doğru ve etik kurallara uygun çalışma prensiplerini kendilerine kural olarak benimsemiş konusunda deneyimli ve uzman olan kadrosu ile beraber sizlere uzun yıllardır güven ve kalite çerçevesi içerisinde halı temizleme hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli ekibimiz kadar, temizleme işlemleri esnasında kullanmaktayız. Bu makine ve temizleyiciler ile hiçbir zarar görmeden ve dokusunda en ufak bir deformasyon dahi oluşmayacak şekilde temizlenen halınız, dış etkenlere maruz kalmayacak şekilde dışarıdan izole edilmiş olan kurutma odalarında kurutulduktan sonra, adresinize geri gönderilene kadar aynı hassasiyet ile korunur. Firmamızdan yapmak istediğiniz hizmetler ve diğer tüm sorularınız için 7/24 arayabileceğiniz 0282 692 45 45 numaralı hattımızdan talep oluşturabilir ve bilgi alabilirsiniz.


Halı yıkama, koltuk yıkama, Overlok, halıfleks ve duvardan duvara halılarınız için özel ölçü ve makineler ile yapılan yerinde yıkama işlemi hizmetlerimiz ile Altuğ Halı Yıkama ile yapacağınız temizlik işlemlerinizden fazlasıyla memnun kalmanızı sizlere garanti ediyoruz. Kaliteli hizmet güvencesi ile firmamız bünyesinde yapacağınız her işlem, Çorlu geneli hizmetlerimizde olduğu gibi Kazımiye Mahallesi’nde de güler yüzlü ve profesyonel servis, hızlı iletişim imkanı ve memnuniyet garantisi ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. En iyi ve sağlıklı sonuçlar ile halı yıkama, koltuk yıkama, overlok ve yerinde yıkama işlemleriniz için sizleri de Altuğ Halı Yıkama ekibi ile irtibata geçmeyi öneriyor ve bu hizmeti sizlere mevcut tecrübemiz ve iş ahlakımız ile sunmaya devam ediyoruz.


Hizmetlerimizi en iyi şekilde yapabilmek için halı yıkama sektöründe kullanılan en iyi makineleri en kaliteli halı yıkama şampuanlarını bünyesine dahil etmiştir.


Altuğ, halı yıkama her zaman en doğru adresiniz olsun.