Top
Hürriyet Mahallesi

Hürriyet Mahallesi

Hürriyet Mahallesi’nde Halı Yıkama Denince Akla Altuğ Halı Yıkama Gelir

Altuğ Halı Yıkama olarak, 2003 yılından beri Çorlu’nun dört bir yanına özellikle Hürriyet Mahallesi’nde hizmet vermeye devam ediyoruz. Altuğ Halı Yıkama hizmetimizden birçok ev ve iş yeri yıllardır büyük bir memnuniyetle faydalanmaktadır. Altuğ Halı Yıkama firmasının profesyonel ve etkin temizlik hizmetiyle tanışanlar bir daha başka bir firmaya başvuramazlar. Sürekli arayıp durduğunuz yüksek kalitede hizmeti en modern ekipmanlarımızla sizlere kadar getiriyoruz. Uzmanlık alanlarımız arasında sadece makina imalatı olan sentetik halılar bulunmaz. Özellikle el işi ve el dokumasıyla üretilmiş değerli halılarınız da bizimle güvende olur. Her türlü Afgan, Antik ve Yörük halılarınızı hasar vermeden tertemiz yapıyoruz. Profesyonel olmayan firmalarla çalıştığınızda halılarınız hasarlı olabilir, boyası akabilir. İşte bunlar hep bilgi ve tecrübe eksikliğinden kaynaklanır.


Verdiğimiz profesyonel hizmet içerisinde halıyı evinizden yada iş yerinizden gelip teslim alma, gerek duyuluyorsa boya koruyucu uygulama, dezenfekte edecek nitelikte derinlemesine temizlik işlemini gerçekleştirme, hiçbir dış etkiye maruz bırakmadan kurutma ve tekrar ilk günkü güzelliğine kavuşmuş halınızı sizlere teslim etme aşamaları bulunmaktadır. Ev, iş yeri veya kamu kuruluşu fark etmez, hizmeti her yere götürüyoruz. Halılarınız duvardan duvara olan tipteyse, yerinde temizlik hizmetimizden de yaralanabilirsiniz. Halı yıkama hizmeti dışında, koltuk temizliği ve overlok hizmetleriyle ilgilenen müşterilerimize sunmaktayız. Kullandığımız kaliteli halı yıkama şampuanları, modern makinalarımız sayesinde halınızın en ufak ilmeğine kadar nüfuz edecek ve tüm kirini pasını atacaktır. Derinlemesine temizlenen halılarda hiçbir bakteri oluşumu veya alerjik reaksiyonlara sebebiyet veren toz oluşumu gözlemlenemez. Hem kendinizin, hem de sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmamış olursunuz.


Yıllardır sizlere profesyonel hizmet veren Altuğ Halı Yıkama firmasına ulaşmak için yapmanız gereken 0282 692 45 45 nolu iletişim hattımızdan bize ulaşmaktır. Müşteri temsilcilerimiz hizmetlerimiz hakkında 7 gün 24 saat hizmet vermek için beklemektedir. Tüm hizmetlerimiz müşteri temsilcilerimizi aramanızla birlikte tüm bilgiler sizlere sunulacak ve hızlı bir randevu oluşturularak en yakındaki ekibimizi size yönlendirilecektir. Halıları kendiniz yıkamakla hiç uğraşmayın, hizmetimizden faydalanın. Değerli halılarınızı işini bilmeyen, tecrübesiz firmalara teslim edip sonrasında pişmanlık duymayın. Sektörün en profesyonel firması olan Altuğ Halı Yıkama olarak, halılarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden temizliyor ve nesilden nesile aktarılmasını sağlıyoruz. Kaliteli ürünlerimiz ve modern ekipmanlarımızla birlikte Çorlu’nun tüm ilçelerinde kesintisiz hizmet vermekteyiz. Çağrı hattımızı arayıp ihtiyaçlarınızı tanımladıktan sonra, müşteri temsilcimiz size en uygun randevuyu verecektir.