Top
Hıdırağa Mahallesi

Hıdırağa Mahallesi

Sizler de Halılarınızı Pırıl Pırıl İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz

Altuğ Halı yıkama sektöründe 2003 yılında kurulan ve profesyonel olarak hizmet vermeye başlayan firmamız, halı yıkama işini profesyonel ekibi ile yapmaktadır. Firmamız 16 yıllık mazisi olmasına rağmen halı yıkama sektörünün 21 yılı aşkın süredir içerisinde olan şirket sahibimiz, tüm zamanının ve bilgi birikimini bu işi daha iyi hale getirmek için çalışmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman ekibimizle halı yıkama işlerinizin yanında koltuk yıkama, overlok ve yerinde yıkama hizmetlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Çorlu’nun birçok bölgesinde olduğu gibi Hıdırağa Mahallesin’de de hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizden herhangi birisinden yararlanmak için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Ücretsiz servisimiz sayesinden halılarınızı, koltuklarınızı eviniz ya da işyerinizden hızlı ve güvenli bir şekilde alınıp, yıkama ve dezenfekte işlemi bittikten sonra en hızlı şekilde sizlere ulaştırılacaktır.


Halı yıkama sadece standart olarak yapılan bir çalışma değildir. Çok sayıda halı çeşidi için özellikli bir şekilde temizlik işlemi yapılır. Step halı yıkama, Bünyan halı yıkama, Hereke halı yıkama, İpek halı yıkama, Ladik Halı yıkama, Afgan halı yıkama, Uşak halı yıkama, Pathcwork halı yıkama vb. türlerinden halılarınız en diplerine kadar temizlenecektir. Her halınız örgüsü farklı olduğu için temizlikleri de farklılık gösteriyor.


Halı yıkamanın yanı sıra koltuk yıkama ve overlok işleminiz içinde sizlere yardımcı oluyoruz. Deri koltuk yıkama, İpek koltuk yıkama ve Kral koltuk temizliği işleminiz profesyonel ekibimiz tarafından incelikle yapılmaktadır. Bir diğer hizmetimiz de yerinden kalkması zahmet gerektiren Halıfleksleriniz ve duvar halılarınız için yerinde yıkama hizmeti veriyoruz. Bu işlem için profesyonel ekibimiz yerin ölçülerini aldıktan sonra özel ürün olan sanayi tipi elektrik süpürgesiyle derinlemesine bir temizlik yapılacaktır. Bu tozların derinlemesine alınmasını sağlayacak ve halının yıkaması için hazır hale getirecektir. Yıkama işlemeniz tamamlandıktan sonra 5-8 saat arasında kullanıma hazır hale gelecektir.


7 gün 24 saat hizmet vermekte olan bizleri; 0282 692 45 45 nolu hattımızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden İletişim kutusu üzerinden Online İletişim Formu’nu doldurarak ya da E-mail adresimizden bize e-mail atabilirsiniz. Halılarınızı, koltuklarınızı evinizden ve iş yerinizden almak için ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Bizimle iletişime geçin ve gerisini profesyonel ekibimiz sizin için sorunsuz bir şekilde yapacaktır.