Top
Havuzlar Mahallesi

Havuzlar Mahallesi

Havular Mahallesi'nin Halıları Bizden Sorulur

Altuğ halı yıkama, overlok, koltuk yıkama işlemlerini, firmamız sektörün en iyi makine ve şampuanlarını kullanarak büyük bir titizlikle yıkayıp dezenfekte etmektedir.


Değerli Havuzlar Mahallesi sakinleri halılarınızı temizletmek için verdiğiniz firmalara lütfen dikkat ediniz. Ortalama fiyatın altında halı yıkayan firmalara güvenmeyiniz günümüz şartlarında her ürüne zam yapılırken (mazot, elektrik, su, işçilik, gıda v.b) halı yıkamada malzemelerininde fiyatları artmaktadır. Halı yıkama firmasında iyi ürün kullanan, sigortasız işçi çalıştırmayan otomatik halı yıkama ve kurutma makineleri kullanan vergi mükellefi olan firmalar iyi hizmetten ödün vermemek için fiyatları ortalamanın üstünde tutmaktadırlar.


Değerli halılarınızın sokak aralarında sağlıksız ve kirli ortamlarda kurutulmasını, Kötü suları kullanılarak kalitesiz şampuanlar ile temizlenmesini istemiyorsanız, geçmişi iyi ve güvenilir olan firmaları tercih etmenizi öneririz. Altuğ halı yıkama firması olarak Havuzlar Mahallesi ve çevresinde oturan müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Kaliteli ve hijyenik temizlik için halı yıkamada doğru adresiniz biziz.


Firmamızda ayrıca kapsamlı leke söküm ünitesi bulunmaktadır. Leke çıkartma fiyatları yıkama dışında belirlenmektedir. Halı yıkamanın dışında koltuk yıkama, overlok gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Daha detaylı bilgi almak içi 0282 692 45 45 nolu hattımızı arayarabilirsiniz.