Top
Esentepe Mahallesi

Esentepe Mahallesi

Emlak Konutların’da Kirli Halı Kalmayacak

Hem ev hem de rezidansların yoğunluğu bakımından Emlak Konutları Mahallesi bir yaşam merkezi konumundadır. Altuğ Halı Yıkama olarak, 2003 yılından beri bu bölgede Altuğ Halı Yıkama hizmetini büyük bir şevk ve profesyonellikle sağlamaktayız. İş yerlerinin yoğunluğu sebebiyle, bu Semtimizde yer alan müşterilerimiz ağırlıklı olarak yıkama hizmetimizin rahatlığına başvurmaktadır. Profesyonel bir ortamdaki halıların pırıl pırıl olması hem çalışanların sağlığı hem de müşterilerinizin gözündeki saygınlığınız bakımından önemlidir. Bu tür ortamlarda sıklıkla tercih edilen duvardan duvara halı olan mekanlarda temizlik ve hijyen azami öneme sahiptir. Bu halıların profesyonel bir firma tarafından ele alınması gerekir ve Altuğ Halı Yıkama, size bu profesyonel uzmanlığı getirmeye hazırdır. Sadece iş yerleri değil, evlerde de her türlü duvardan duvara halı uygulaması, antik halılar, Yörük veya Afgan halıları gibi pahalı halılar özenle temizlenerek tarafınıza tertemiz ve hijyenik bir biçimde teslim edilecektir. 0 282 692 45 45 nolu iletişim hattımıza 7 / 24 ve ihtiyacınız olan hizmetler hakkında çok daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.


Altuğ Halı Yıkama hizmetimiz içerisine bütün bir teslim alma, temizleme, kurutma ve tekrar teslim etme aşamaları dahildir. Teslim alınan halınıza eğer ihtiyaç duyuluyorsa boya koruyucu ürünler tam kararında uygulanır ve sonra gerekli ekipmanlarımızla birlikte temizlik aşamasına geçilir. Modern temizlik cihazları sayesinde alanında uzman ekibimiz halınızı en küçük ilmeğine kadar pırıl pırıl yapacaktır. Eğer halınızı bize teslim ettiyseniz, temizlik aşamasından sonra kurutma işleminde halı içerisinde tek bir nem damlacığının bile kalmadığından emin olunur. Nemli halılar küf oluşumuna ve buna bağlı olarak solunum problemleri başta olmak üzere birçok sağlık sorununa yol açmaktadır. Eğer bizden duvardan duvara halı uygulamaları nedeniyle yerinde yıkama hizmeti alıyorsanız, halınızın yıkama ve kurutma işlemleri özel makinelerle yerinde halledilecektir. Özel ve kaliteli su-şampuan karışımları makine ile halıya uygulanır ve bu karışım halıdaki tüm pislik ve mikropları üzerine çeker. Daha sonra uygulanacak vakumla birlikte bu kirli karışım tek bir hamleyle halınızın üzerinden çekilir ve halınız ilk günkü haline kavuşur. Arkamızda pırıl pırıl parlayan pir-ü pak bir halı ve memnun müşteriler bırakıyoruz.


2003 yılından beri Çorlu’nun her köşesine kesintisiz hizmet veren Altuğ Halı Yıkama olarak koltuk yıkama, yerinde yıkama gibi hizmetler sunmaktadır. İhtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat 0282 692 45 45 nolu iletişim hattımıza iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle hemen ilgilenerek hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi verecek ve randevu almanız halinde en yakın ekibi size yönlendirecektir. Halılarınızı pırıl pırıl yapmaya geliyoruz.