Top
Ergene Mahallesi

Ergene Mahallesi

Mükemmel Temizlik Mükemmel Sonuç

Halı yıkma ve temizlik işleri günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. www.altughaliyikama.com sitemizde bu alanda geniş hizmet veren ve tüm Çorlu bölgelerine ulaşabileceğiniz firma bilgileri mevcuttur. Ergene Mahallesi’de bunlardan biridir. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte tüm firmalar bu alanda hizmet vermek için açılmakta ancak müşteri memnuniyetleri zayıf kalmaktadır. Halı yıkama ve koltuk temizleme işlemleri oldukça önemli olup büyük özen isteyen alanlardır. Sektörde 2003 yılından beri var olan firmamız bu alanda oldukça kökenli kuruluşlarından biridir. Tarihi gelişimi boyunca geri adım atmamış sürekli ilerleme ve kendini geliştirme yolunda olan firmamızda her türlü halı ve koltuk yıkama işlemlerinizi gözünüz kapalı yaptırabilirsiniz. Altuğ halı yıkama firması olarak Ergene Mahallesi ve çevresinde bilinen üstün kaliteyi sunan firma olarak kaliteli ve hijyenik temizlik için bizden yararlanabilirsiniz. Ev, işyeri, ofis, otel gibi pek çok yerde bulunan ufak büyük halılarınız için bizi aramanız yeterli olacaktır. Halılarınız ilk günkü gibi temiz ve hoş kokmalarını yıpranmadan ve zarara uğramdan kavuşacaktır.


Altuğ halı yıkama firmamız geniş alanda hizmet vermektedir. Aklınıza gelebilecek pek çok hizmet ve özel yıkamalarda bulunmaktayız. Firma olarak tüm çeşit ve özellikteki halıların yıkanması, overlok, koltuklarınız yerinde yıkama ve kurutma işlemleri, ipek ve değerli halılarınızın özel tekniklerle dikkat ve titizlikle yıkanması gibi pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Özel çıkarıcı şampuan ve losyonlarla ürününüze hasar vermeden, yıpratmadan eskisi gibi güzel görünmesini sağlamaktayız. Ayrıca firmamız bünyesinde üretilen özel leke çıkarıcıları ile halınıza dökülen her türlü inatçı lekeleri çıkarmak için uzman ve deneyimli çalışanlarımızca özel teknikler uygulanarak kesinlikle halınıza ya da koltuğunuza bir hasar vermeden lekeyi çıkartıyoruz. Özellikle çok değerli ipek ve el dokuma halılarınızı bu yönde gözünü kapalı bizlere teslim edebilirsiniz.


Her geçen gün çoğu ürüne zam yapılmakta iken; çoğu yeni firmalarda halı yıkama işlemleri ortalamanın altında fiyat sunarak yapılmaktadır. Bunun sebebi kalitesiz şampuan kullanmak, temiz su yerine kuyu suyunda yıkama işlemi yapmak, sigortasız işçi çalıştırmak ve kaliteli otomatik ekipmanlar yerine manüel makineler kullanmak gibi pek çok nedenden ortalama fiyatların altında fiyat sunmaktadırlar. Bu sebeple teslim ettiğiniz halınız size geri geldiğinde yıpranmış veya tam anlamıyla temizlenmemiş olabilir. Bu yönden maddi olarak daha çok zarara uğramış olursunuz ve değerli olan halınızdan da olursunuz. Bu yüzden siz değerli müşterilerimize güven veren firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Altuğ halı yıkama olarak hakkımızda ya da fiyat talebinde bulunmak isterseniz 7 gün 24 saat 0282 692 45 45 nolu telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.