Top
Deregündüzlü Mahallesi

Deregündüzlü Mahallesi

Deregündüzlü’nün Halıları Bize Emanet !

Altuğ Halı Yıkama olarak, 2003 yılından beri Çorlu’nun dört bir yanına özellikle Deregündüzlü’de hizmet vermekteyiz. Güzide ilçelerimizden biri olan Deregündüzlü Mahallesinde hizmetini profesyonel bir firmadan alması gerektiğinin bilincindedir ve her türlü hizmet için Altuğ Halı Yıkama firmasını tercih etmektedir. İster ev, ister iş yeri olsun her türlü halının temizliği için bizi arayabilirisiniz. Uzmanlık alanlarımız arasında sadece makina imalatı olan sentetik halılar değil, el işi dokuma olan değerli ve antik halılar da bulunmaktadır. Doğal boyalarla renklendirilmiş değerli halılarınıza gözümüz gibi sahip çıkıyor ve özenli temizlik hizmetimiz sonrasında hiçbir zarar gelemeden, ilk günkü gibi size geri teslim ediyoruz. Eğer endüstriyel veya evsel hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz, tek yapmanız gereken 0282 692 45 45 nolu iletişim hattımızdan bize ulaşmaktır. 7 / 24 saat hizmet veren müşteri temsilcilerimizi aramanızla birlikte tüm bilgileri size sunacak ve hızlı bir randevu oluşturarak en yakındaki ekibimizi size yönlendirecektir. Halıları kendiniz yıkamakla uğraşmayın, işini bilmeyen, Güvenmediniz firmalara teslim edip sonrasında pişman olmayın. Sektörün en profesyonel firması biziz ve modern ekipmanlarımızla size en rahat temizlik tecrübesini sunuyoruz.


Altuğ Halı Yıkama hizmeti içerisine tüm süreç dahildir. Halıyı evinizden yada iş yerinizden teslim alırız. Eğer halı yapısı itibariyle hassas ise, türüne uygun koruyucu ürün uygulama işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra da en iyi ekipmanlarla, kaliteli temizleyiciler kullanılarak halınız dezenfekte bir temizlik işleminden geçer. Hijyenik ve tertemiz olan halınız, kurutma odasına alınarak içerisinde hiçbir şekilde nem kalmaması sağlanır. Sonrasında aynı şekilde istediğiniz adrese teslimi yapılır. Telefonu kaldırıp bizi aramak dışında hiç efor sarfetmenize gerek kalmadan en profesyonel hizmeti alırsınız. Eğer duvardan duvara halı uygulaması varsa, yerinde temizlik servisimizle halınızı yerinden kıpırdatmadan pir-ü pak yaparız. Halılarınız özel makinalarımızla yıkanır. Daha sonrasında vakumlu sistemle kirlerin içine işleyen bu köpük karışımı cihaz içine geri çekilir ve arkada tertemiz, kuru bir halı kalır.


Altuğ Halı Yıkama olarak Çorlu’nun dört yanındaki ilçelere kesintisiz hizmet sunmaktayız. Halı Yıkama hizmetimizin yanısıra koltuk yıkama, overlok, yerinde yıkama hizmeti verilmektedir. Altuğ Halı Yıkama firması, en modern ekipmanlarla dezenfekte bir şekilde tüm halılarınızı yıkanmaktadır. Profesyonel olmayan firmalarda karşılaşabileceğiniz eksik temizlik, hatalı uygulamalar nedeniyle halılarınız hasar görürken, bizde böyle bir problemle karşılaşmazsınız. Hizmetin en iyisini size getirmek için sadece sizin aramanızı bekliyoruz. Zaman fark etmeksizin 0282 692 45 45 nolu çağrı hattımızı arayabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Halılarınızı tertemiz yapacak ve size hijyenik bir rüya sunacağız.