Top
Cumhuriyet Mahallesi

Cumhuriyet Mahallesi

Cumhuriyet'te Kirli Halı Kalmasın

Son teknolojiye sahip makinelerimiz, deneyimli ve tecrübeli uzman çalışan kadromuzla hizmet sunan Altuğ halı yıkama geniş bir alanda hizmet vermekte olup çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Halı yıkamada Çorlu’daki firmalar arasında temizlik ve titizlik konusunda nadir firmalardanız. Altuğ Halı Yıkama hizmetini çevre sakinleri için en iyi şekilde yaparak müşteri memnuniyetini yükseltmektedir. Çorlu’nun her yerine ücretsiz servisimiz vardır, alınan halılarınız son teknoloji makinelerle donatılmış firma alanımızda sağlığa ve kurallara uygun olarak yıkama işlemi yapıldıktan sonra kurutularak paketlenen halılarınız adresinize hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Halı yıkama yapılırken kesinlikle tecrübeli, deneyimli ve uzman çalışanları ile donanımlı tesisi olan halı yıkama şirketimizi tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır. Evlerde yapılan ya da oto yıkama gibi yerlerde yapılan kirli su ve kalitesiz sabunlarla halı yıkama işlemleri halınıza kesinlikle zarar verecektir. Halı yıkama da en son teknolojiyi kullanan firmamıza bu konuda kesinlikle güvenebilirsiniz.


Altuğ halı yıkama olarak alanında en gelişmiş ve sürekli teknolojiye göre yenilenen makine çeşidine sahip olup kurumsal bir firma olarak çalışmaktayız. Cumhuriyet mahallesi ve çevresinde ki müşterilerimize halı yıkama ve yerinde koltuk yıkama ve duvardan duvara halıların yıkanması, özel ve değerli halıların özenle ve titizlikle yıkanması ve halılara zarar vermeden hizmet sağlamaktadır. Yoğun dönemlerde ise herhangi bir karışıklığa sebep olmadan teslimlerinin yapılması ve sıfır hata yapılmaktadır. Her müşteriye ait kayıtlar ve bilgiler düzenle tutulup saklanmaktadır. Müşteriye ait tüm bilgiler yedeklenmesi yapılarak ulaşım hızlandırılmış durumdadır. Hizmetlerimiz arasında özel leke çıkarıcılar ile halınıza zarar vermeden ve yıpratmadan inatçı lekeler çıkarılmakta ve ilk günkü görünümüne kavuşturmaktır.


Firmamız 16 yılı aşkın bir süredir tecrübe sahibi olmuş bölgenin en güçlü ve köklü firmalarındanız. Yılların vermiş olduğu güven ve hizmet çalışmalarımız ile bize güvenebilir rahatlıkla halılarınız ve koltuklarınız emanet edebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz deneyim ve tecrübelerini arttırmakta ve sürekli kendilerini eğiterek gelişmeleri takip etmektedirler. Bu sayede hizmet kalitemizi artırarak müşteri memnuniyetini yükseltmekteyiz. Altuğ Halı Yıkama işinde oldukça başarılı ve bölgede lider firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Bizimle ilgili her türlü bilgiye ulaşmak ve detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret etmelisiniz. Her gün hizmette bulunan müşteri hizmetlerimizi arayarak ta gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Ücretsiz servislerimiz ile vaktinde evinize gelerek hizmeti başlatmaktayız. Servis süresi dahil halılarınız ortalama 3 iş günü içinde yıkanarak adresinize teslim edilmektedir.