Top
Çobançeşme Mahallesi

Çobançeşme Mahallesi

Halılarınızın Halinden En İyi Biz Anlıyoruz

Altuğ Halı Yıkama sektörünün önde gelen firmalarından olup 2003 yılından beri başta Çobançeşme Mahallesi olmak üzere Çorlu’nun dört bir yanına hizmet vermektedir. Hem ev hem de iş yerlerinin yoğun olduğu Çobançeşme mahallesinin bakıma ve temizliğe muhtaç birçok halı bulunmaktadır. İster endüstriyel tipte makina üretimi sentetik halılar olsun, ister nesilden nesile aktarılan değerli el dokuma halılarınız olsun, hepsine aynı profesyonellikte yaklaşıyor ve son teknoloji ekipmanlarımızla en ufak zerresine kadar temizliyoruz. Altuğ Halı Yıkama, bünyesindeki tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla size halı yıkama konusundaki tüm uzmanlığını sunmaya hazır. Halınızı teslim alıyor, temizliyor ve tekrar size teslim ediyoruz. Eğer iş yerinizde veya evinizde sabit duvardan duvara halınız varsa, hiç sorun değil. Evinize yada İş yerinize ekibimiz ve ekipmanlarımızla gelerek yerinde temizlik hizmeti sağlıyoruz. 0282 692 45 45 nolu iletişim hattımızı hemen arayıp ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşın, müşteri temsilcimiz sizi bilgilendirsin ve en yakın ekibi tarafınıza yönlendirsin. Vakit kaybetmeden pırıl pırıl ve tertemiz halıların keyfini çıkartın.


Verdiğimiz tüm hizmetlerde A’dan Z’ye bütün aşamaları sorunsuz gerçekleştirmekteyiz. Altuğ Halı Yıkama hizmetinde halıyı teslim alma, dezenfekte edici temizlik, hijyenik kurutma ve tekrar teslim etme aşamaları bulunmaktadır. El dokuması, gözünüzün nuru biricik halılarınıza en itinalı temizliği gerçekleştirerek hasarsız olarak size teslim edeceğiz. Bu tür halılarda mevcut olan doğal kök boyalar, temizlik işleminden önce akmaya karşı özel şampuanlarla birlikte korumaya alınır. Profesyonel ekibimiz bu şampuan uygulama işlemini özenle gerçekleştirir. Derinlemesine temizlik ve kurutma işlemleri de halınızın hassasiyeti göz önüne alınarak yapılır. Gelişmiş temizlik ekipmanlarımız sayesinde alanında uzman ekibimiz halınızı en küçük ilmeğine kadar pırıl pırıl temizler. Profesyonel olmayan yıkama firmaları özellikle kurutma işleminde halınıza kalıcı hasarlar bırakmaktadır. Halınızda yüksek ısı nedenli yanıklar oluşabilir veya düzgün olmayan kurutma sonucu nemli kalabilir. Nemli halılarda küf oluşacaktır ve uzun vadede hem halınız parçalanacak hem de sizin solunum yollarınızda problemler baş gösterecektir. Altuğ Halı Yıkama sahip olduğu kurutma sistemli odaları sayesinde, bu işlemi sıkıntı çekmeden sağlıklı ve güvenli şekilde gerçekleştirir.


Altuğ Halı Yıkama, 2003 yılından beri Çorlu’nun her köşesine halı yıkama hizmeti götürmektedir. Çobançeşme’de hizmetine ek olarak, siz değerli müşterilerimize koltuk temizleme gibi ek servisler de sunulmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca 0282 692 45 45 nolu iletişim hattımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak tüm hizmetlerimize dair ayrıntılı bilgi edinebilir ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz. İşinde uzman olan ekibimiz, en iyi ekipmanlar ile kaliteli su-şampuan karışımları kullanarak halı temizleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sentetik veya el dokuması olsun fark etmez, tüm halılar ilk günkü temiz ve hijyenik statüsünü tekrar kazanır. Hemen bizi arayın!