Top
Cemaliye Mahallesi

Cemaliye Mahallesi

Cemaliye’nin Halıları Temizlik Görecek

Altuğ Halı Yıkama olarak, Çorlu’nun güzide ilçelerinden Cemaliye Mahallesi halı yıkama hizmetini verdiğimiz ilçelerin başında gelmektedir. Eğer siz de bu hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 0282 692 45 45 nolu iletişim hattımızdan irtibat kurmaktır. İşinde uzun yılların tecrübesini edinmiş olan uzman ekiplerimiz derhal adresinize gelerek halılarınıza gereken işlemleri uygulayacaktır. Sizin hiçbir şey yapmanız gerekmez.


Halılarınızı evde kendiniz yıkamaya çalışmayın. Elde yapılan yıkama işlemlerinde halının derinindeki kirlere, bakterilere ulaşamazsınız. Üstüne üstlük eğer halınızı yıkadıktan sonra yeterince kurutamazsanız ıslak kalacaktır ve bu nem halınıza büyük hasar verecektir. Ortam içerisindeki bu nem daha sonra küf oluşumuna da neden olur ve sağlık problemleri gelişebilir. Halıyı yıkamaya çalışırken çekeceğiniz zahmet ve eziyet de cabası. Hiç kendinizi yormayın, Altuğ Halı Yıkama hizmetimizle ayağınıza kadar gelelim ve işlemleri son derece profesyonel ekibimizle halledelim.


En modern ekipmanlarla dezenfekte bir şekilde yıkanmaktadır. Kullandığımız kaliteli deterjanlar ve gelişmiş makineler halınızı en derin ilmeğine kadar pırıl pırıl yapacak ve geride hiçbir kir veya bakteri kalmayacaktır. Daha sonra halılarınız kurutma ortamına alınacak ve içerisinde sağlığınızı veya halının yapısını tehdit edecek hiçbir nem kalıntısı kalmaması sağlanacaktır. Daha sonra da ilk günkü haline gelen halınız kapınıza teslim edilecektir. Eğer sizde duvardan duvara halı uygulaması bulunuyorsa, yerinde yıkama hizmetimiz de mevcuttur. Yerinde yıkadığımız halılarda özel makinelerimizi kullanıyoruz. Size sadece tertemiz halınızın keyfini çıkartmak ve çocuğunuz üzerinde keyifle oynayışını izlemek kalıyor.


Altuğ Halı Yıkama şirketi olarak 2003 yılından beri birçok ev, iş yeri ve kamu kuruluşuna hizmet vermekteyiz. Altuğ Halı Yıkama hizmeti dışında Çorlu’nun tüm ilçelerinde koltuk yıkama, halı, Overlok ve yerinde yıkama hizmetlerini de sağlamaktayız. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak 0282 692 45 45 nolu iletişim hattımızdan bize ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetlerimiz hakkında sizi bilgilendirecek ve eğer isterseniz size en yakın ekibimizi yönlendirecektir. İşinde uzman olan ekibimiz halınızı evinizden teslim alır, pırıl pırıl yapar. Müşteri temsilcimiz size işlemler hakkında ayrıntılı bilgi verecek, ihtiyacınıza yönelik işlemi alabilmeniz için en uygun randevu gününü belirleyecektir. Çekinmeden her türlü bilgi talebi, görüş ve öneriyle tarafımıza başvurabilirsiniz. Cemaliye’nin halılarını pir-ü pak yapmaya geliyoruz! Hemen arayın ve siz de memnun müşterilerimizden biri olun. Hizmetimizi bir kere aldıktan sonra, bu rahatlıktan asla vazgeçemeyeceksiniz.