Top
Alipaşa Mahallesi

Alipaşa Mahallesi

Altuğ Halı Yıkama Alipaşa Mahallesine Daima Hizmete Hazır . . .

Altuğ Halı Yıkama işlemlerinizi en hızlı en güvenilir en temiz yapma konusunu kendilerine her daim güvenmiş hale gelmiştir. Her türlü ipek, bin bir emekle hazırlanmış el dokuma halılarınızı dışardan ithal olarak gelen evinizin en önemli aksesuarlarından biri olan halılarınızı zarar vermeden en modern, en etkili yöntemlerle halılarınızı kendi halımız gibi yıkıyoruz. 16 yılı aşkın bir süredir sizin hizmetinizde olan pusula halı yıkama Çorlu'nun birçok ilçesinde faaliyet göstermektedir.


Alipaşa mahalle sakinlerimizin 16 yıldır hizmetinde olan Altuğ Halı Yıkama hizmetleri sizlere güveni, hizmeti, uygun ücretleri ile kendi sektörlerinde öncü firmaların başında gelmektedir. Sektörün büyümesiyle firmaya yeni ve modern makinaları bünyesine katarak sizlere daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Step halınızı, Afgan halılarınızı, Antik halılarınızı ve daha nice halılarınızı en iyi bir şekilde yıkanacağından emin olabilirsiniz. Halılarınız kesinlikle en iyi şampuanlarla yıkanıp halınızı zarar vermeden yıkanmaktadır. Halı yıkandıktan sonra kurutma yerlerinde kurutularak ve sizlere daha iyi hizmet vermek adına halılarınızı ücretsiz servis ile götürüp geri tesliminizi ücretsiz bir şekilde güvenli getirileceğin den şüphesizdir. Halılarınız genellikle 3 iş günü içinde elinizde olmaktadır.


Altuğ Yıkama Hizmetleri, Alipaşa semtinde sadece halı yıkama, koltuk yıkama ve yerinde yıkama hizmetleri de vermektedir. Koltuk yıkama’ da deri, ipek, kral koltuklarınızı uzman ve tecrübeli personellerle sizlerin hizmetinde olacaktır. Firmada ayrıca mükemmel nitelikte leke sökücü bir ünite bulunması sizin değerli halılarınızın üzerine dökülen ve defalarca yıkamanıza rağmen çıkmayan çay, kahve, kimyasal madde, çamaşır suyu lekelerini özel tekniklerle halılarınızdan çıkartılarak sizlere iade edilmektedir. Altuğ halı yıkama firmasının 16 yıldır süregelen bir firma olması ve güvenilirliği kanıtlanmış bir firmadır. Günden güne gelen zamlar gelir – gider fiyatlarını etkilemekte olduğundan dolay mecbur olarak halı yıkama ücretlerine yansımakta olup sizlere ortalama fiyatın altında ücret öneren firmalara kesinlikle güvenmeyiniz. Sizlerde ucuz şampuanlarla hijyenik olmayan koşullarda hizmet sağlayan firmalara itibar etmeyerek Altuğ Halı Yıkama hizmetlerini alipaşa semti sakinlerimize Altuğ Yıkama Hizmetleri olarak hijyenik güvenli bir koşulda halılarınıza zarar vermeden sağlanan hizmetten yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü asıl hizmetin müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan, Altuğ halı yıkama hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Ayrıca iletişim hattın dan aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.