Top
Şahpaz Mahallesi

Şahpaz Mahallesi

Halı Hijyeni Evinizi Sağlıklı Alana Çevirmenizde Büyük Rol Alır

Halı yıkama konusunda yardıma ihtiyacınız var ise biz varız! Halı yıkama yöntemlerimiz ve deneyimimiz sayesinde sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak bizim için büyük bir mutluluktur. Halı yıkama çok kolay bir iş olmamak ile birlikte çok özen göstermek gerektirmektedir. Uzman kadromuz ve işe karşı olan sorumluluğumuz sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Halılarınız ilk günkü gibi olacak buna emin olabilirsiniz! Halı yıkama firmaları artık çok fazla ilgi görmektedir. Kendi halılarınızı artık yıkamak zorunda değilsiniz. Halılarınızı gelip adresinizden teslim almaktayız. Halılarınız temizlendikten sonra tekrar firmamız sayesinde adresinize teslim edilmektedir. Halılarınız büyük bir özenle temizlenerek teslim edilmektedir. Halılarınızın eski halinden hiçbir eser kalmayacaktır.


Altuğ halı yıkama olarak halı yıkama da uzman olduğumuzu belirtmek isteriz. Çorlu’nun her yerine hizmet vermekteyiz. Halılarınız artık güvendiğiniz ellerde olacak! 16 Senedir bu işi yapmaktayız ve olumsuz hiçbir yorum almamış olmamız bizim daha başarılı ve daha azimli olmamızı sağlamıştır. İşimizi severek yaptığımız başarılı olmamızdan ve devamlılığı sağladığımızdan belli olmaktadır. Halı yıkama konusunda oldukça hassas ve titiz davranmaktayız. Halılarınızın temizliği bizim ve sizin için önemini biliyoruz ve sizin güveninizi kazanmak ile virlikte halılarınızı en iyi şekilde temizlemek bizim en büyük görevlerimizden biri olmaktadır. Artık halılarınızın temizliği hakkında şüphelenmenize hiç gerek yok! Sayemizde halılarınız göz kamaştıracak ve yeni gibi olacak!


Şehpaz Mahallesinde halı yıkama işini uzun süredir yürütmekteyiz. İkametgâh ettiğiniz yere kadromuzla gelerek halılarınızı titizlikle teslim almaktayız. Halı yıkama konusunda oldukça başarılı olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Halı yıkama çeşitlerimiz arasında Afgan halı yıkama, Step halı yıkama, Hereke halı yıkama, Nepal halı yıkama, İpek halı yıkama, Bünyan halı yıkama, Lâdik halı yıkama, Uşak halı yıkama, Patchwork halı yıkama ve Minotti halı yıkama bulunmaktadır. Hizmetlerimiz neredeyse sınırsız olmaktadır. İsterseniz Halıfleks yıkama ve duvardan duvara halı yıkama hizmetimiz yerinde halı yıkma ile yapmaktayız. Halı yıkama konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahibiz. Bu konuda aklınızda en ufak soru olmasın. Halı yıkama konusunda artık hiç yorulmayacaksınız.


Aynı zamanda koltuk temizleme ve overlok hizmetleri de vermekteyiz. Halı ile ilgili her türlü alanda bilgi sahibi olduğumuzu sizde sitemizi detaylı inceleyerek görebilirsiniz. Bizlere 0282 692 45 45 nolu telefon numaralarımızdan daima ulaşım sağlayabilirsiniz. Halılar hakkındaki tüm sorularınızı cevaplamaya hazırız! İşimize olan bağlılığımız ve müşteri memnuniyetini önceliğimizde. Halılarınızın emin ellerde tertemiz olmasını istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz!