Top

Hakkımızda

Altuğ Halı Yıkama Fabrikası 2003 yılında Sevim Sayılganlar tarafından Çorlu´da faaliyete başlamıştır. 650 metrekare kapalı, 350 metrekare açık alanlı fabrikamız son sistem full otomatik makinalarla kusursuz hizmet odaklıdır.


Biz firma olarak tesisimizi sürekli güncel tutup çıkan yeni teknolojiye ayak uydurarak kendimizi yeniliyoruz.


Halılarınızı ERA III %100 bitkiseli antistatik, anti alerjik ve naturel bir ürün olan şampuan ve diğer ürünlerini kullanarak garantili bir hizmet veriyoruz. Çünkü bizBiz bu alanda farkımızı, zengin makina parkurumuz, deneyimli kadromuz, profesyonel hizmet anlayışımız ve günden güne kurumsallaşan yapımızla ortaya koyuyoruz.

Halı yıkama, hem yere serilen halılarınızın, hemde duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkin yoludur.


Düzenli halı yıkama halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreler kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanıza da yardımcı olur.


Bizlerde siz değerli müşterilerimize yardım için burdayız.

Vizyon


Faaliyet gösterilen sektörlerde, kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini ve gelişimlerini arttırmak için onlara değer kazandırmaktır.

Misyon


Dünyada yenilikleri takip etmek ve pazarda müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilecek güvenilir bir firma olmaktır. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız, tüm iş arkadaşlarımızın benimseyeceği ve doğrultusunda çalışacağı prensip ve hedefleri içerir.

  • Tüm projelerimizi eğitilmiş ve ekip çalışması içindeki personelimiz ile sürdürüp geliştirmek.
  • Tedarikçilerimizle kalite bilinciyle çalışmak, temel prensiplerimizdendir.
  • Faaliyetlerimizin etkinliğini sürekli geliştirmek ve iyileştirmek.
  • Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek.
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak.
  • İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak.
  • Müşteri memnuniyetini arttırmak, müşterinin beklediği kaliteyi, maksimum müşteri memnuniyetini, her türlü esnekliği göstererek ve müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına derhal cevap vererek sağlamak,
  • Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, insana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek.
  • Hayatı daha da yaşanabilir kılmak için insanımıza standardı yüksek hizmet sunmaktır.